ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΜΑΘΗΤΩΝ

ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (ΜΑΡΤΙΟΣ 2012)

Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στους μαθητές του Σχολείου μας που έλαβαν μέρος στο Σχολικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου και κατέκτησαν τη ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ, καθώς και στον προπονητή τους και γυμναστή μας κ. Χατζηαναγνώστου Μιχαήλ.

Η ομάδα Ποδοσφαίρου αποτελείται από τους:

ΑΛΑΜΑΝΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟ, ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟ ΦΩΤΗ, ΓΑΜΠΑ ΜΙΧΑΗΛ, ΓΙΑΛΒΑΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟ, ΓΟΥΡΓΟΥΝΙΔΗ ΘΕΟΔΟΣΙΟ, ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗ ΘΕΟΦΙΛΟ, ΚΕΜΑΛΙΔΗ ΑΒΡΑΑΜ, ΚΟΥΪΜΤΖΙΔΗ ΣΠΥΡΟ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟ, ΜΟΚΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ, ΠΙΟΛΛΑΪ ΚΡΙΣΤΙ, ΣΑΡΑΓΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΑΟ, ΣΤΑΜΙΔΗ ΣΥΜΕΩΝ, ΣΤΕΡΜΟΥΓΚΟΥ ΕΜΙΛΙΑΝΟ, ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΙΩΑΝΝΗ, ΤΑΣΙΔΗ ΙΩΑΝΝΗ, ΦΟΥΡΤΖΙ ΜΑΡΙΟ.

ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ (ΣΧ. ΕΤΟΣ 2012)

Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ επίσης και στην ομάδα Βόλεϊ των Κοριτσιών του Σχολείου μας που κατέλαβαν και πάλι, την Πρώτη θέση του ομίλου

H Ομάδα Βόλεϊ απαρτίζεται από τις:

ΓΙΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ, ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ, ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ, ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΘΗΝΑ, ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΟΥΡΑΝΙΑ, ΜΠΑΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΠΑΡΤΑΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΤΑΡΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ.

ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙ (ΣΧ. ΕΤΟΣ 2012)

Συγχαρητήρια αξίζουν και στην ομάδα μας του Σκάκι που πείρε την τρίτη θέση στο πρωτάθλημα. Στην ομάδα συμμετέχουν οι:

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ, ΚΑΚΑΦΙΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ, ΠΕΦΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΟΥΝΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΤΣΕΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ.